Kirpik Lifting Workshop

Kirpik lifting uygulaması; kişilerin sahip olduğu seyrek ve hacimsiz kirpikleri kökten uca güçlendirmeye yardımcı olan ve öte yandan da kirpiklerin daha uzun görünmesine yardımcı olan bir işlem olarak gündeme gelmektedir. Yapılan bu işlem sayesinde kirpiklerin aynı zamanda da daha dolgun görünmesi sağlanmaktadır. Bu uygulama esnasında alanında uzman kişiler tarafından doğal kirpiklerin beslenmesi ve kıvrılması sağlanmaktadır. Öte yandan ise işlemin gerçekleştirilmesi sırasında hiçbir kimyasal madde ve türevi kullanılmadığından ötürü kişiye zararlı herhangi bir durum söz konusu değildir. 

Kirpik lifting uygulamasında kirpik köklerine vitamin ve keratin takviyesi yapılarak hacim kazanması ve nispeten daha kıvrık bir şekilde görünmesi sağlanır. 2 ila 3 ay süre boyunca kalıcılığını koruyan ve herhangi bir problem yaşanmadan kolaylıkla kullanılmasına imkân tanıyan bu işlem, özellikle son dönemlerde insanlar tarafından sıklıkla da tercih edilmektedir. Kirpik lifting uzmanları ise bu işlemi gerçekleştirmekle görevli olan kişilerdir. 

Güzellik sektöründe ve kirpik lifting uzmanı personel arayışında yaşanan artış yaşanmıştır. Bu nedenden ötürü de eğitim için tercih edilmesi düşünülen kurum hakkında dikkatli olunması büyük önem taşımaktadır çünkü aksi halde süreçten verim alma noktasında çeşitli sorunlarla karşı karşıya kalınması olası olacaktır. 

Kurum olarak biz, siz değerli üyelerimizin kirpik lifting alanında her türlü bilgiye sahip olmaları ve edindikleri bu bilgileri uygulama noktasında da deneyim kazanmaları açısından çeşitli workshoplar düzenlemekteyiz. Bu workshopların temel amacı; pratik yaparak mesleki alana olan hâkimiyetin arttırılmasını sağlamak aynı zamanda da meslek alanında kursiyerlerimizin tecrübe edinmelerine yardımcı olmaktır. Bu uygulamalı eğitimler sonucunda üyelerimiz, yalnızca teorik eğitim almanın yanı sıra bu bilgileri uygulama fırsatı da elde etmiş olmaktadırlar. 

Eğitmenlerimiz teorik eğitimleri pratikle pekiştirerek aktarma konusunda oldukça deneyime sahip alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. İçerik olarak nitelikli ve doygun bir eğitim programı olan İzmir Güzellik Kursu workshoplarımıza katılım sağlamak için bizlerle irtibata geçebilir ve eğitim içeriğiyle ilgili tüm merak ettikleriniz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.