Kaş Laminasyon Workshop

Kaş laminasyon uygulaması, kişilerin kaşlarını uzun süreli olacak şekilde şekillendirmek için alanında uzman kişiler tarafından bireye uygulanmakta olan bir işlemdir. Bu işlem sonrasında kaşların asimetrisi, sert kılların yanlış yönde büyümesi gibi pek çok problem ortadan kaldırılması sağlanmaktadır. Tüm bunlarla birlikte ise kişilerin beklentileri aynı zamanda da istedikleri görüntü doğrultusunda istenen şekil ve rengin elde edilmesi sağlanır. 

Kaş laminasyon uygulaması temel olarak kaşlara ideal bir görünüm ve renk vermeyi mümkün kılarken aynı zamanda da bu görüntünün belirli bir süre için kalıcı olmasını da sağlar. Kaş laminasyon işleminin gerçekleştirilmesi için öncelikle kaşlar kişilerin istedikleri şekle göre düzenlenerek özel yapıştırıcı ile sabitlenir ve uygulamaya hazır hale getirilir. Eğer kaş boyama gibi bir işlem de söz konusu olacaksa kaş şekli belirlenir ve kaşlar şekil belirlenmesinin ardından uygun renge boyanır. Sonrasında ise kaş botoks işlemi yapılır. Tüm bu uygulamaların kaş üzerindeki kalıcılığı yaklaşık olarak 6 ila 8 hafta arasında olmakla birlikte değişebilmektedir. Bu süre zarfında kaşların herhangi bir sorun yaşanmadan kullanılmasına olanak tanıyan bu işlem, pek çok kişinin de tercih ettiği ve neredeyse herkesin memnun kaldığı bir uygulamadır. Bu nedenden ötürü de pek çok farklı kuruluş bünyesinde kaş laminasyon uzmanı yetiştirme noktasında eğitim hizmeti sunmaktadır.

Ancak elbette önemli olan eğitimin niteliği olduğundan ötürü bu faaliyetlerden faydalanmak isteyen kişilerin, verilen eğitimin kalitesine önem vermesi gerekmektedir. İzmir Güzellik Kursu olarak bizler, workshopa katılan tüm öğrencilerimizin yetkin düzeyde teorik ve pratik olarak eğitim almasını ve bu yönde bir meslek sahibi olmalarını hedefliyoruz. Bu amaçla sadece teorik olarak bilgiler edinmenizi değil, aynı zamanda profesyonel meslek yaşamında karşılaşabileceğiniz olası durumlar hakkında da bilgi edinmenizi sağlıyoruz. Workshoplarımızda yer alan eğitmen kadromuz alanında uzman ve deneyim sahibi eğiticilerden oluşturulmuştur. Sadece teorik olarak eğitim almanız değil, uzmanlık deneyimleri hakkında bilgi edinmeniz de amaçlanmaktadır.

Kaş laminasyon alanında bir eğitim alarak ve bu yönde bir çalışma hayatına başlamak istiyorsanız, workshoplarımıza katılmak için hemen bizlerden bilgi alabilirsiniz.