İpek Kirpik Workshop

İpek kirpik, kirpiklerini olduğundan daha dolgun ve uzun göstermek isteyen kişilerin sıklıkla tercih ettikleri estetik bir uygulama olarak özellikle son dönemde ön plana çıkmaktadır. Uygulamayı deneyimleyen kişilerden alınan geri dönüşler neticesinde ise ipek kirpik uygulaması yaptıran herkesin sonuçtan memnun kaldığı görülmüştür. Bu uygulama genellikle kirpikleri seyrek, ince ya da açık renkli olan kişilerin tercih ettikleri ancak elbette yalnızca bu kişilere değil ipek kirpik yaptırmak isteyen herkese uygulanan bir işlemdir. Bu işlem; uygulamanın gerçekleştirileceği kişinin kendi kirpiklerine alanında uzman kişilerin yardımı ile özel medikal yapıştırıcıların da yardımı ile ipek kirpik takılması sonucunda gerçekleştirilmektedir.

İşlem sonrasında ise kişinin hem daha dolgun ve uzun bir kirpik görüntüsüne kavuşması sağlanmaktadır. Kurumumuz bünyesinde eğitim faaliyetlerini özenle yürütmüş bulunduğumuz ipek kirpik workshopları ise; siz değerli üyelerimizin edindikleri teorik bilgileri uygulamaya dökmelerine olanak tanımak aynı zamanda da edilen bu bilgileri deneyimleme fırsatını elde etmesinde etkin bir rol oynayarak yardımcı olmaktadır. Alacağınız eğitim sayesinde ipek kirpik uygulamasına ilişkin tüm uygulama detayları öğrenecek ve gerçek uygulama yapma fırsatı da yakalayacaksınız.

İpek kirpik uzmanları; ipek kirpiklerin özenle yerleştirilmesinin yanında belirli göz ve yüz yapısı anatomisi bilgisine, ayrıca uygulama ile ilgili teknik ve çıkabilecek sorunları giderebilecek bir beceriye sahip olmalıdır çünkü temel görevleri hem bu kişilere danışmanlık yapmak hem de uygulamayı gerçekleştirmektir. Tüm bunlarla birlikte küçük gruplar halinde edinilen bilgiler sonucunda pratik yapılmasına da olanak sağlayan bu eğitimlerin az kişi ile gerçekleştirilmesi sayesinde eğitim sürecimizden alacağınız verim de son derece artacaktır. 

Workshoplarda görev alan eğitmenlerimiz konuya teorik ve pratik olarak hakim olan uzman kişilerdir. Eğitim süresince hem eğitimin teknik detayları hem de pratik olarak uygulama yöntemleri anlatılmaktadır. Workshopa katılmak ve bu konuda detaylı bilgi edinmek için bizlere ulaşabilirsiniz.